Každý z nás se může dostat do situace, kdy bude potřebovat pomoc a podporu druhých lidí. Ty nejsmutnější příběhy však vznikají, když potřebují pomoc děti.

Občanské sdružení Život dětem pomáhá dětem po celé České republice již více než jedenáct let. Denně dostává žádosti od lékařů, zástupců dětských domovů, stacionářů pro handicapované děti a od rodičů postižených dětí v domácí péči s prosbou o pomoc při financování lékařských přístrojů nebo drobného zařízení, které zdravotní pojišťovny standardně nehradí. Sdružení také pomáhá jednotlivým žadatelům. Jedná se především o hrazení příspěvků na pořízení invalidních vozíčků a rehabilitačních pomůcek.

Občanské sdružení Život dětem žadatelům neposkytuje finanční prostředky. Veškerou přístrojovou, zdravotnickou techniku a další vybavení či zařízení, které žadatelé požadují, sdružení nakupuje od dodavatelských společností přímo a následně daruje obdarovaným subjektům a jednotlivcům. Důvodem tohoto rozhodnutí je ochrana získaných finančních prostředků před zneužitím, a tak 100% získaných finančních prostředků je poskytnuto dětem.

Všichni z nás, kdo pomáhají nemocným, opuštěným a handicapovaným dětem, jsme přesvědčeni, že v dnešním světě a mezilidských vztazích je stále dostatek upřímné a srdečné lásky, pokory, úcty a zájmu o druhé, z tohoto důvodu věříme, že občanskému sdružení Život dětem laskaví lidé, společnosti a další dárci pomohou „proměnit dětské slzy v úsměv“.

Podrobnosti naleznete na www.zivotdetem.cz

I my chceme pomáhat.

Objednávkou našich překladatelských či tlumočnických služeb nám pomáháte zaslat více finančních prostředků občanskému sdružení Život dětem, kde už sami dobře vědí, jak je nejlépe využít.

Proto i Vám, našim klientům, patří velké poděkování.

Děkujeme.

za překladatelskou agenturu VČELIČKA
Jitka Trnková